Etykiety

niedziela, 7 października 2012

The Butterfly Circus

Od jutra zaczynam pracę nad sobą. Mam zamiar zmienić mój sposób bycia chyba w każdym możliwym aspekcie. Aby inni ludzie mnie kochali, najpierw ja sama muszę siebie pokochać. Będę pracować nad duszą i nad ciałem. Dużo myśleć o swoim życiu, starać się wpływać na nie pozytywnymi myślami. Chce też rozpocząć regularne treningi, alby poprawić swój wygląd zewnętrzny, a co za tym idzie przyczynić się do ogólnego polepszenia samopoczucia.
Każdy z nas może zmienić siebie i swoje życie kiedy chce. Musi tylko obrać sobie dobry cel i podążać za nim bez względu na wszystko. I ja w to wierze! Mam nadzieję, że Wy też.

Zachęcam do obejrzenia tego filmiku w całości. Daje nadzieje i wiarę....wiarę w to co wydaje się niemożliwe. A jednak można. Wszystko można! Trzeba tylko prawdziwie chcieć :)


Dobrej nocy,
Alex
1 komentarz:

  1. Z całego serca życzę ci "KOCHANIA" - tak, tak kochania w każdym słowa tego znaczeniu.

    FILM przez duże ef i el oraz em już mi znany :) ale jak bardzo potrzebny dziś tego ósmego dnia miesiąca...tak bardzo - NIECH NIEMOŻLIWE STANIE SIĘ MOŻLIWE. Chcę tego DARU bez spłacania... już chcę RADOŚCI w DOMU SPOKOJU.

    OdpowiedzUsuń