Etykiety

sobota, 17 grudnia 2011

Que tenerte no es quererte

Dzisiaj mam dla Was utwór, który zawsze wprawia mnie w bardzo...hmm...intymny nastrój. Pierwszy raz usłyszałam go oglądając 'Dziennik nimfomanki'. Lubię od czasu do czasu rozmarzyć się przy nim popijając gorącą czekoladę. I Wam też polecam. Coś pięknego!Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkim kobietom, aby wasi mężczyźni potrafili rozbudzić waszą zmysłowość jak Antonio Orozco.
Dobrej nocy,
Alex

8 komentarzy:

 1. „Bóg również płakał całymi nocami, ukryty pod poduszką, słuchając symfonii „Nowego Świata” Dworaka, kiedy wiedział, że jestem w ramionach innego. I wtedy odkryłam, po raz pierwszy w życiu, że ŁZY Mężczyzny są najlepszym prezentem dla zakochanej kobiety.” ...

  OdpowiedzUsuń
 2. atrament - pióro
  klawiatura - dłoń
  myśli - słowa
  nuta - głos
  ...
  ...
  przebaczenie - miłość

  OdpowiedzUsuń
 3. Łzy mężczyzny to prezent...Rzeczywiście tak jest. A co ze łzami zakochanej kobiety? Nic nie warte kropelki...ocean kropelek.

  Przebaczenie... Czym jest przebaczenie w obliczu miłości? Kwestią czasu. Zakochana i uzależniona od mężczyzny kobieta potrafi wybaczyć wszystko. Ale czy to dobrze? Absolutnie nie. Takie zachowanie pokazuje mężczyznom jak bardzo my kobiety jesteśmy słabe. Przebaczanie jest dobre, ale przebaczać należy z głową.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak tak masz rację z głową ... i to nie podlega żadnej ocenie...to bardzo osobiste i nikt nie ma prawa ingerować w tak osobistą sferę i poddawać ją próbie ... nie obchodzi mnie co o mnie myślą inni ... ponieważ tylko ja wiem co mną kieruje i co zrobić, aby żyć w szczęściu i spokoju.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z Tobą. Jak zwykle zresztą...

  Pozdrawiam również :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz rację UZALEŻNIENIA to współcześnie ogrom do przywracania równowagi. Uważajmy jednak z diagnozą i nie mylmy z ZALEŻNOŚCIĄ ... Ciekawy dziennik poleciłaś, obejrzałam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No tak...zależność swoją drogą. Mnie też film się podobał. Pozwala spojrzeć na problem w innym świetle...

  OdpowiedzUsuń
 8. dziennik nimfomanki, myślę że każdy powinien go obejrzeć.. Co do życzeń, niestety rzadko facet potrafi wczuć się w potrzeby kobiety bardziej niż w swoje, a kawałek jest boski, w sam raz na chwilę spokoju i przemyśleń ; )

  OdpowiedzUsuń